Organizacja zajęć tygodniowych dla grup:

Nasze przedszkole jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 18.00. Nie wymagamy, aby dzieci przyprowadzane były do godziny 8.30, tak jak w placówkach państwowych. Jednakże w przypadku dłuższego spóźnienia uprzejmie prosimy o informację telefoniczną w danym dniu do godz. 9.00

Zobacz harmonogram wydarzeń i uroczystości przedszkolnych w roku szkolnym 2017/2018

Posiłki

Przedszkole zapewnia 4 pożywne posiłki dziennie, przygotowywane w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez Rejonową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną - dostarczane przez firmę cateringową.Istnieje możliwość wyboru menu zgodnie z potrzebami dzieci alergicznych.

tęczowe przedszkole
niepubliczne przedszkole Targówek

Opieka specjalistyczna

Wszystkie dzieci w przedszkolu są objęte specjalistyczną opieką doświadczonego psychologa oraz logopedy. Dzięki temu możliwe jest rozpoznanie indywidualnych możliwości rozwojowych już u kilkulatków. Taka opieka jest szczególnie istotna ze względu na możliwość wczesnego zaobserwowania nieprawidłowości rozwojowych oraz do podjęcia odpowiedniej interwencji specjalistycznej.

Kierunek i zakres działań specjalistycznych uzgadniany jest wspólnie z rodzicami. Dodatkowo każdy przedszkolak posiada tzw. „arkusz obserwacyjny dziecka”, w którym odnotowywane są postępy w jego rozwoju. Dokument ten jest w każdej chwili dostępny dla rodziców przedszkolaka.

Grupa żłobkowa

Tutaj najmłodsze dzieci radośnie spędzają czas bawiąc się i ucząc. Zapewniamy im bezpieczeństwo oraz naukę życia w grupie, pokazujemy jak radzić sobie w sytuacjach problematycznych i uczymy je samodzielności. Formy aktywności, które rozwijamy wśród najmłodszych to czytanie, zabawy ruchowo-naśladowcze, zabawy rozwijające koordynację wzrokowo-ruchową, śpiewanie i muzykowanie. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogów, opiekę logopedyczną i psychologiczną. Wychowujemy i edukujemy zachowując równowagę pomiędzy swobodną zabawą i zajęciami edukacyjnymi.

prywatne przedszkole Targówek